Gå rett til innhold

Overgrepsmottak i Helse Sør-Øst RHF

Drammen

Navn: Overgrepsmottaket ved Drammen legevakt
Telefon: 116 117 / 32 25 41 70
Adresse: Rosenkrantzgt. 17, 3018 Drammen


Adm. ansvarlig:
Beate Nordahl-Olsen
Med. faglig ansvarlig: Bahram Kiani
Epost:
beate.cecilie.nordahl.olsen@drammen.kommune.no
bahram.kiani@drammen.kommune.no

Elverum

Navn: Voldtektsmottak for Hedmark
Sykehuset Innlandet HF Elverum
Telefon: 06200
Adresse: Kirkeveien 7, 2406 Elverum


Adm. ansvarlig:
Rolf Skavern
Med. faglig ansvarlig: Anne Birthe Lømo
Epost:
rolf.skavern@sykehuset-innlandet.no
anne.birthe.lomo@sykehuset-innlandet.no

Fredrikstad

Navn: Overgrepsmottaket i Østfold
Telefon: 116 117 / 47 46 21 00
Adresse: Jens Wilhelmsensgt. 1, 1671 Kråkerøy


Adm. ansvarlig:
Ann Helen Lomsdalen
Med. faglig ansvarlig: Cathrine Ahlbom
Epost:
ahkl@fredrikstad.kommune.no

Kristiansand

Navn: Overgrepsmottaket i Agder
Telefon: 38 07 34 00
Adresse: Postboks 46, 4604 Kristiansand
Besøksadresse: Egsveien 100, 4615 Kristiansand


Adm. ansvarlig:
Ruth Gudrun Seland Thue
Med. faglig ansvarlig: Benedicte Severinsen
Epost:
ruthue@sshf.no
benedicte.sabo.severinsen@sshf.no

Lillehammer

Navn: Overgrepsmottaket for Oppland
Telefon: 61 27 22 16 / 61 27 20 18
Adresse: Sykehuset Innlandet HF, Lillehammer, Gynekologisk avdeling, A Sandvigsgate 17, 2629 Lillehammer


Adm. ansvarlig:
Kristin F. Olsen
Med. faglig ansvarlig: Sølvi Lomsdal
Epost:
solvi.lomsdal@sykehuset-innlandet.no
kristin.frantzen.olsen@sykehuset-innlandet.no

Oslo

Navn: Overgrepsmottaket i Oslo,
Oslo kommune Legevakten
Telefon: 23 48 70 90
Adresse: Storgt. 40, 0182 Oslo


Adm. ansvarlig:
Eline Thorleifsson
Med. faglig ansvarlig: Eline Thorleifsson
Epost:
eline.thorleifsson@hel.oslo.kommune.no

Sandefjord

Navn: Overgrepsmottaket i Vestfold
Telefon: 116117
Adresse: Sandefjord kommune, Postboks 2025, 3247 Sandefjord


Adm. ansvarlig:
Linda Mølgaard Gustavsen
Med. faglig ansvarlig: Ole Henrik Augestad
Epost:
overgrepsmottak@sandefjord.kommune.no
ole.henrik.augestad@sandefjord.kommune.no

Skien

Navn: Overgrepsmottaket i Telemark,
Skien interkommunale legevakt
Telefon: 116 117
Adresse: Ulefossveien 55, 3710 Skien


Adm. ansvarlig:
Cecilie Nedberg Hansen
Med. faglig ansvarlig: Casper Holmberg
Epost:
cecilienedberg.hansen@skien.kommune.no